Τρίτη 31 Οκτωβρίου 2017

ΝΙΚΗ ΣΗΤΕΙΑΣ -ΕΛΟΥΝΤΑ 1-1 (βίντεο)

hqdefault

Ο αγώνας ξεκίνησε με ενός λεπτού σιγή στην μνήμη του Νίκου Παπαδάκη (Μύσσωνα) ο οποίος είχε προσφέρει πολλά στην αγαπημένη του ομάδα.

Να έρθουμε τώρα στο παιχνίδι.Η κατοχή  της μπάλας ήταν μοιρασμένη  στο πρώτο ημίχρονο.Η ομάδα της Ελούντας κατάφερε να προηγηθεί στο 25΄ λεπτό με γκόλ του Κουρίνου. Ετσι κύλησε το πρώτο ημίχρονο για να έρθουμε στο δεύτερο όπου η ΝΙΚΗ ΣΗΤΕΙΑΣ πίεσε την φιλοξενούμενη ομάδα και στο 65΄ ο Κακουλάκης με κεφαλιά μετά από σέντρα του Καφεσάκη να καρφώνει την μπάλα στα δίχτυα της αντίπαλης ομάδας γράφοντας το 1-1. Στην συνέχεια η ομάδα της  ΝΙΚΗ ΣΗΤΕΙΑΣ έχασε κλασικές ευκαιρίες για να πάρει το επιθυμητό αποτέλεσμα. Ετσι φτάσαμε στο τέλος του αγώνα βρίσκοντας τις δύο ομάδες ισόπαλες με σκόρ 1-1 μοιράζοντας έτσι βαθμούς και εντυπώσεις.
Δείτε φάσεις από τον αγώνα και το γκόλ της ΝΙΚΗ ΣΗΤΕΙΑΣ.

Πηγή : Style 100fm